O nás

Firma REVITAL BOHEMIA, s.r.o. působí v oblasti stavebnictví již několik let. Společnost byla zaměřena především na zajišťování demoličních prací, zemních prací a terénních úprav. Vzhledem k tomu, že při této činnosti vznikají i stavební odpady, rozšířila společnost svou činnost i o jejich likvidaci a možnosti dalšího využití formou recyklace a následné distribuce vzniklých recyklátů.

V rámci dodání komplexních služeb poskytuje společnost také svou nákladní autodopravu a nadměrnou přepravu těžkých stavebních strojů a předmětů.

Od zahájení své působnosti v oblasti stavebnictví se společnost stala poptávaným partnerem řady společností a stavebních gigantů (viz referenční list). V současné době disponujeme širokým spektrem stavební mechanizace, vlastní nákladní autodopravou a řadou strojů pro drcení a třídění stavebních materiálů, což nám umožňuje nabídnout svým zákazníkům komplexní demoliční a výkopové práce včetně ekologického zpracování odpadů, a to jak na územní hl.m. Prahy, tak i po celé ČR.


Do nejbližších let...

V rámci prohlubování důvěry zákazníků v produkty a služby naší firmy se naše pozornost soustřeďuje především na zvyšování jakosti produktů a spolehlivosti služeb. Jako firma v oblasti zpracování stavebních odpadů na území hlavního města Prahy se vynasnažíme uspokojovat veškeré potřeby a plnit veškerá přání našich zákazníků, neboť jejich spokojenost je pro nás měřítkem kvality našich výkonů, a jejich věrnost je nám odměnou za poskytované služby.

Novinky
16
09
Facebook
Sledujte aktuální dění na našich facebookových stránkách:   https://www.facebook.com/revitalbohemia/
06
06
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
viz sekce kariéra - řidiči, strojníci ...
06
01
Výprodej Radlice
výprodej recyklátů z RS Radlice, viz ceník v sekci prodej materiálů