Služby

Naším cílem je vždy odvést stoprocentní a profesionální práci s ohledem na kvalitu životního prostředí, bezpečnost a spokojenost zákazníků. Výhodou našich služeb jsou letité zkušenosti a tým odborných pracovníků, kteří dokáží řešit i ty nejsložitější překážky při přípravě, ale i v průběhu provádění prací.

DEMOLICE

Naše společnost se specializuje na provádění kompletních demolic. Jde o demolice jak malých, jednoduchých, tak i rozsláhlých a náročných civilních i průmyslových objektů, a to jak zděných, tak i betonových a železobetonových. Demolice provádíme vždy s pomocí spolehlivé techniky určené právě k tomuto účelu jako jsou bagry, hydraulická bourací kladiva, ruční bourací kladiva aj. Demolice se snažíme vždy provádět v nejkratším možném termínu s maximálním možným zajištěním bezpečnosti při odstraňování objektů, vč. zkrápění proti prašnosti. Po demolici Vám můžeme rovněž poskytnout kompletní servis spočívající ve zpracování demoličních odpadů s pomocí jejich recyklace a případného využití při nové výstavbě.

ZEMNÍ PRÁCE

Stejně jako demolice provádíme jakékoliv zemní práce, a to od drobných zemních prací až po náročné. Disponujeme širokou technikou pro zemní práce, a to od malých "minibagrů", až po velké bagry, jako je např. Komatsu PC 450. Jako zemní práce provádíme například hrubé terénní úpravy, skrývky, výkopy základů domů, výkopy jam a bazénů, přípravné práce pro komunikace, hutnění ploch a mnoho dalšího. Díky širokému technickému vybavení jsme schopni i v této oblasti nabídnout kompletní servis, jako je odvoz výkopového materiálu vlastní autodopravou a jeho případná recyklace a znovupoužití. Zemní práce jsme schopni provádět i v náročných podmínkách a terénech, a to především díky zkušenému týmu a řady již získaných zkušeností.

RECYKLACE

Demolice i zemní práce jsou propojeny s naší další činností, kterou je recyklace stavebních odpadů a výkopových zemin, jež stála na počátku vzniku naší společnosti. Recyklací zpracováváme všechny druhy sutí, kameniva, betonů, živic a výkopových zemin. Recyklace provádíme jak v místě stavby, kdy lze ušetřit nemalé finanční prostředky, tak i na našich střediscích, která se nacházejí jak v Praze, tak i mimo ni. Zkušenosti s recyklací máme také mimo území ČR. Filosofií naší činnosti recyklace stavebních odpadů je mimimalizace devastace životního prostředí, minimalizace vzniku skládek a návrat již jednou vzniklého materiálu znovu do oběhu. Výsledný produkt recyklace, tedy recyklát, je možné použít přímo na staveništi pro další výstavbu, a to buď na terénní úpravy či jako provizorní komunikace anebo zásypový materiál. Recyklace provádíme vlastní technikou, a to drtiči Hartl a Pegson anebo třídiči Finlay.

AUTODOPRAVA

Nedílnou součástí našich služeb je rovněž vlastní nákladní autodoprava. Vlastníme nákladní vozy Tatra, dále tahač MAN s podvalníkem Transporta, platovým návěsem KRONE a sklápěcím návěsem PANAV. Rovněž disponujeme kontejnerovými vozy IVECO a Avia. Zajistit Vám můžeme také úklid komunikace smetákovým vozidlem Liaz anebo dovoz vody či kropení s cisternovým vozem Liaz. Nabízíme Vám odvoz Vašeho stavebního odpadu a zemin, těžkou nákladní přepravu anebo položení kontejnerů s následným komplexním zajištěním likvidace odpadů, vč. komunálního. Naše autodoprava je časově flexibilní, snažíme se vždy přizpůsobit potřebám zákazníka.

Ceníky naleznete v sekci ke stažení zde.

Novinky
16
09
Facebook
Sledujte aktuální dění na našich facebookových stránkách:   https://www.facebook.com/revitalbohemia/
06
06
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA
viz sekce kariéra - řidiči, strojníci ...
06
01
Výprodej Radlice
výprodej recyklátů z RS Radlice, viz ceník v sekci prodej materiálů